بنفشه‌ های باغچه من

مـی خـواهــم در زنـدگــــــی نـه گـل بـاشـم کـه اسـیــــر خــاک شــوم.... نـه بـاران باشـم کـه بـر خــاک بــیــفتـم..... می خواهم خــاک باشم تا از مـــن گــل بروید و بـاران بر مـــن ببـــارد.

درباره من
مریـــم
خدایا!! قلک بغضهایم را بشکنم ،باز... ناز تو را خواهم خرید و یک بسته مداد رنگی و با هر رنگش باز … ناز تو را خواهم کشید....... ****************************** مریم هستم. 42 ساله. دو تا دختر دارم. **************************** به وبلاگ من خوش آمدید. **************************** ممنون از دوستان نازنین و بازدید کنندگان عزیزی که برام نظر می نویسند و منو از نوشته های ارزنده خود بهره مند میکنند. شرمنده ام که گاهی به علت مشغله فراوان در محل کار و منزل فرصت نمی کنم به موقع پاسخ نظرات شما عزیزان را بنویسم. اما در اولین فرصت فراغت حتما به نظرات دوستان عزیزم جواب خواهم داد. ************************* ممنون از نگاه قشنگ و حضور سبزتون
نویسندگان
برگه ها
نویسنده: مریـــم
تاریخ: ۱۳٩٢/٦/۱۸

روحم آزرده و زخمی شد، قلبم شکست و کارش از مرهم و وصله و پینه گذشت  و دردش امانم را برید. هر چه گشتم درمانگاه و درمانگری پیدا کنم تا این درد را تسکین  دهم و درمانش کنم بی فایده بود، رفتم به خدا شکایت ببرم تابلوی زیبایی دیدم که نوشته بود:

خریدار دلهای شکسته با بالاترین قیمت

 جلوتر رفتم. فروشنده با خوش رویی گفت بفرمایید . قلبتان را خریداریم.

پرسیدم چند؟

گفت: هر چه شکسته تر گران بهاتر

گفتم چرا؟

با لحن گوشنواز و آهنگ زیبایی گفت: چون دل شکسته دیوار خودبینی ندارد. دریچه تنگ دل به باغ دلگشای انس با محبوب گشوده شده و دعایش کاریست و از همه مهمتر اینکه دل شکسته میداند خدا فراموشش نکرده و در این دنیا تنها و بی کس نیست.

و باز گفت مگر نمی دانی: انا عند المنکسره قلوبهم؛ (من همدم قلب های شکسته هستم.)

شرمنده خدایم شدم. با خود عهد بستم که دیگر شکوه نکنم و این پریشانی و بغض و دلتنگی را دوست داشته باشم.

  و چه زیبا گفته اند که :

 وقتی خدا بهترین خریدار دل شکسته است چرا بر دستان کسی که دلم را شکسته بوسه نزنم . . .

قلبم شکست و خدا دور و برش را گرفت... 

 عصر جمعه و دعای عرفه

مریم -  اول شهریور 1392


ابزارک های وبلاگ
قالب وبلاگ

RSS

کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک