عصای سفید

به یاد ندارم نابینایی به من تنه زده باشد

اما هر وقت تنم به جماعت نادان خورد گفتند: مگه کوری؟

 

خدایا به خاطر نور چشم خودم و عزیزانم از تو سپاسگزارم...

امروز؛ روز جهانی عصای سفید است و همین مناسبتها باعث میشه به نعمتها و سلامتی خدادادی که داریم بیشتر فکر کنیم و قدردان این موهبت خدایی باشیم.

من وقتی تصور میکنم که یک نابینا چطور زندگی میکنه تمام وجودم از ترس و وحشت پر میشه. بیشتر از یک آن و یک لحظه نمی تونم خودمو جای روشندلان قرار بدم.

نعمت دیدگان ما  روزی هزار بار شکرانه داره و من غافل از یک تشکر خشک و خالی 

من می تونم گلها... آسمان ... باران ... دریا ... جنگل ... بهار ... مرغ عشق را ببینم. من می تونم برق  چشمان دخترم را نگاه کنم ... من از چهره مهربان و لبخند دوستانم لذت می برم ... من می تونم دنیای رنگارنگ  را تماشا کنم ...

خدایا به نورانیت و عظمتت قسم می دهم ناسپاسی و کوتاهی مرا ببخش و برای شکرانه این نعمت  بزرگ به من و عزیزانم توفیق عطا کن.

از تو میخواهم قلبم را نیز مانند چشمم به نورت روشن کنی تا از راهی که به سوی تو می رسد منحرف نشوم و آنگونه که دوست داری تو را ملاقات کنم.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم، بسم‌الله النور، بسم‌الله نور النور، بسم‌الله نور علی نور، بسم الله الذی هو مدبر الامور، بسم الله الذی خلق النور من النور، الحمد الله الذی خلق النور من النور، و انزل النور علی الطور، فی کتاب مسطور، فی رق منشور، بقدر مقدور، علی نبی محبور، الحمدالله الذی هو بالعز مذکور، و بالفخر مشهور، و علی السراء و الضراء مشکور: و صلی الله علی سیدنا محمد و آله الطاهرین».

بنام خداوند رحیم و مهربان، بنام خداوند نور، بنام خداوند نور در نور، بنام خداوند نور بر نور، بنام خداوندی که به دست اوست تدبیر همه امور، بنام خداوندی که خلق فرمود نور را از نور و سپاس خداوندی را که خلق فرمود نور را از نور و نازل کرد نور را بر کوه طور، در نوشته‌ای دارای سطور، در صحیفه‌ای گسترده به اندازه مقدور برای پیغمبر امین و نیکوکار و محبور! سپاس خدایی را که به عزت در بین بندگانش یاد می‌شود و به فخر و عظمت مشهور است و در نهان و آشکار شکر و سپاس او می‌شود! خداوند برمحمد و آل محمد درود

مریم - سه شنبه 23/7/92

/ 3 نظر / 7 بازدید
نرگس

خدایا بخاطر نور چشم خودم و عزیزانم سپاسگذارم [گل]

پریسا

تو بی نظیری مریم عزیزم..[گل]

منصوره

چفدر زیبا احساسات پاک و صادقانه ات را به نگارش درآوردی.